Powrót do strony głównej

O mnie

 

Jestem Dodo Mam 19 lat. I nadal w to nie mogę uwierzyć.
W swoim tak krótkim życiu wiele osiągnęłam, ale zawsze mi to nie wystarcza. Nie wierze ludziom i robię wszystko na przekór. Do tej pory zawsze graniczyłam z życiem, ale w pewnym momencie mojego życia doszłam do wniosku, że dalej tak nie może być.

Jestem dość zadowolona z tego, co do tej pory osiągnęłam. Jestem osobą, którą nie łatwo wyprowadzić w pole potrafię iść o trupach, jeśli mój cel tego wymaga. Nie lubię się podawać. Jestem osobą miłą sympatyczną, ale jeśli ktoś zostanie moim wrogiem to już na zawsze. Choć niekiedy dam się u ułaskawić. Każdy, kto mnie zna nie potrafi powiedzieć o mnie zbyt wiele, choć potrafię dość dobrze rozmawiać, ale nie na wszystkie tematy, które mnie dotyczą. Choć wiele osób mnie lubi, ale nie zawsze wiedzą, co po mnie mogą się spodziewać.

Po prostu jestem nieprzewidywalna. Nie mam na tury romantycznej. Zawsze stoją twardo na ziemi nigdy nie oglądam się za siebie.Forum WSR // IMiNS // WSR // Szkola i Kursy Wizazu // Dziennikarskie studia // Strony sluchaczy WSR - powrot